Hakkımızda ;
 

3 nesildir suni deri , çanta, ayakkabı, döşemelik kumaş , textil ve halı sektöründe edindiğimiz tecrübelerimiz ile müşterilerimize kaliteli ürünü uygun fiyata sunmak için Topalhoroz.com ile yola çıktık. Hamurundan ürüne prensibi ile kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ilk elden tüketiciye sunarak, aracılar ile artan fiyatları ortadan kaldırdık. 2 neslin tecrübesi ile yetişmiş ve yeni neslin isteklerini en iyi şekilde anlayan 3. Nesil  genç ve dinamik temsilcilerimizin yönetiminde bir marka altında çantadan temizlik ürünlerine, ayakkabıdan halıya bir çok kategori ve ürünü tek marka ve tek platform  altında topluyoruz. 

 

Misyonumuz;

 

TOPAL HOROZ markamız ile siz müşterilerimize her zaman kaliteli ürünü uygun fiyata sunmak ve müşteri memnuniyetini herşeyin önüne koymaktır.

 

Vizyonumuz; 

 

Müşterilerimizin bir çok kategorideki ihtiyaçlarını tek platfom altında sunarak, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri en kolay ve hızlı yoldan ulaşılabilir hale getirmektir. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak her gün gelişen alt yapımız ve organizasyonumuz ile e-ticaret sektöründe lider olmaktır. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR